Szczotka do szorowania pięt

  • Wykonane z drewna bukowego
  • Włosie naturalne: agawa (tampico)
  • Wymiar: 4 x 7 x 26cm


Opis pochodzi ze strony producenta.

42,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Wyświetl historyczną cenę produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis

Szczotka do szorowania pięt

Przedstawiamy Państwu bardzo użyteczną szczotkę do szorowania pięt na mokro lub sucho w zależności od preferencji. Szczotka wykonana jest bardzo precyzyjnie i solidnie, drewno bukowe wygięte, specjalnie dobrane włókno naturalne z agawy (tampico).Szczotka ta idealnie złuszcza skórę co skutecznie wpływa na zdrowy wygląd pięt. Włókno tampico jest to naturalne włókno pochodzące z Agawy, które rośnie w Meksyku. W wodzie tampico mięknie i tym samym jest jednym z najlepszych surowców do czyszczenia ciała. Zdecydowanie jednak zalecamy szczotkowania pięt na sucho, odnosimy wówczas większy skutek.

Pielęgnacja szczotek : Po użyciu należy wypłukać włosie,  nie suszyć blisko grzejnika. Najlepiej żeby szczotka suszyła się zawieszona włosiem w dół. Przed pierwszym użyciem producent poleca natrzeć drewno olejem (może być spożywczy) żeby zapobiec wchłanianiu wody.

Sczegóły produktu

Ekoworki

Komentarze (0)

Dokładamy wszelkich starań, aby opinie pochodziły od klientów, którzy używali lub kupili produkt/usługę. Opinie mogą dodawać tylko osoby zarejestrowane w sklepie. Każda opinia musi zostać zatwierdzona przed publikacją. Opinie nie są sponsorowane.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.