Indywidualny plan pielęgnacji cery

- Po zakupie planu czekaj na email i potwierdź termin który Ci prześlę (czasami kilka dni później dopiero wysyłam terminy)
- SPRAWDŹ FOLDER SPAM
- Plan pisany przez kosmetologa z doświadczeniem
- Dobieram kosmetyki naturalne ze sklepu www.ekoworki.com
- Napisanie planu nie wymaga naszego osobistego spotkania, czy kontaktu telefonicznego. Plan piszę sama i wysyłam gotowy na email.

- Po zakupie planu skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji, wyślę również pytania do planu- sprawdź folder SPAM

0,00 zł

Opis

Indywidualny plan pielęgnacji cery

Po zakupie planu zaczekaj kilka dni na email z terminem - SPRAWDZAJ FOLDER SPAM

AKTUALNIE ZAPISUJĘ NA KONIEC GRUDNIA

Nie wiesz jak dobrać odpowiednie kosmetyki do swojej cery? Czujesz że błądzisz w świecie pielęgnacji? Wydajesz duże kwoty na zakup nietrafionych kosmetyków? To dobrze trafiłaś! Pomogę Ci dobrać kosmetyki. Mało tego! Rozpiszę dla Ciebie cały plan pielęgnacji - zrobię analizę Twojej skóry, wskażę Ci jakie ma problemy, co warto zmienić i poprawić, czego unikać. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do pielęgnacji - dlatego zawsze staram się znaleźć źródło problemu i przy pomocy kosmetyków, zabiegów gabinetowych, diety wyeliminować go.

Razem z analizą skóry dostaniesz ode mnie listę kosmetyków dobranych do potrzeb Twojej cery, zalecenia pielęgnacyjne. Zdarza się że sugeruję wizytę u specjalisty, lub odpowiednie badania. To tylko dlatego żeby dobrze namierzyć problem skórny i go rozwiązać. W planie rozpiszę Ci krok po kroku każdy etap pielęgnacji - jak wykonywać, jak używać kosmetyku, co w jakiej kolejności nakładać. Na samym końcu planu będziesz miała wypisane zalecenia czego unikać przy Twoim typie cery, czego jej dostarczać.

Co zyskasz mając plan pielęgnacji?
- Dowiesz się wszystkiego o swojej cerze
- Nauczysz się świadomej pielęgnacji
- Nauczysz się systematyczności
- Zaoszczędzisz pieniądze na nietrafione kosmetyki
- Będziesz miał/a indywidualnie dobrane kosmetyki do potrzeb swojej skóry
- Szybko zobaczysz efekty, Twoja cera będzie w lepszej formie.
- Dostajesz też moją opiekę - będziesz mógł/mogła napisać do mnie w każdej chwili wiadomość z pytaniami odnośnie planu.  -Aktualizowanie planu - czyli wymiana kosmetyków na inne jeśli się skończą, osiągniemy cel pielęgnacji lub po prostu będziesz chciał/a je zmienić również są darmowe.

Jak wygląda pisanie planu pielęgnacji ?
- Po zakupie planu wyślę Ci email z pytaniami oraz wyznaczę datę kiedy kiedy plan pielęgnacji będzie gotowy. 
- W dniu pisania planu przeanalizuję Twoje odpowiedzi, obejrzę zdjęcia, wyniki badań i napiszę gotowy plan pielęgnacji który wyślę Ci na email.

Wybieram kosmetyki naturalne z naszego sklepu www.ekoworki.com - ale jeśli Twoje kosmetyki chociaż w części są odpowiednie do Twojego typu cery i problemu z jakim się mierzysz - to zostawiamy je w planie.

Po zakupie planu w ciągu kilku dni dostaniesz ode mnie email z terminem planu i pytaniami - sprawdzaj folder SPAM.

Sczegóły produktu

Ekoworki

Komentarze (101)

Oceń

Dokładamy wszelkich starań, aby opinie pochodziły od klientów, którzy używali lub kupili produkt/usługę. Opinie mogą dodawać tylko osoby zarejestrowane w sklepie. Każda opinia musi zostać zatwierdzona przed publikacją. Opinie nie są sponsorowane.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.