Indywidualny plan pielęgnacji cery

Zapoznaj się ze wszystkimi informacjami odnośnie planu zanim złożysz zamówienie. Szanujmy swój czas. 

- Po zakupie planu czekaj na email i potwierdź termin który Ci prześlę (czasami kilka dni później dopiero wysyłam terminy)
- SPRAWDŹ FOLDER SPAM
- Plan pisany przez kosmetologa z doświadczeniem
- Dobieram kosmetyki naturalne ze sklepu www.ekoworki.com
- Napisanie planu nie wymaga naszego osobistego spotkania, czy kontaktu telefonicznego. Plan piszę sama i wysyłam gotowy na email.

- Po zakupie planu skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia terminu konsultacji, wyślę również pytania do planu- sprawdź folder SPAM

0,00 zł

Opis

Indywidualny plan pielęgnacji cery

Po zakupie planu zaczekaj kilka dni na email z terminem - SPRAWDZAJ FOLDER SPAM

Wolne terminy druga połowa lipca 2024

Nie wiesz jak dobrać odpowiednie kosmetyki do swojej cery? Czujesz że błądzisz w świecie pielęgnacji? Wydajesz duże kwoty na zakup nietrafionych kosmetyków? To dobrze trafiłaś! Pomogę Ci dobrać kosmetyki. Mało tego! Rozpiszę dla Ciebie cały plan pielęgnacji - zrobię analizę Twojej skóry, wskażę Ci jakie ma problemy, co warto zmienić i poprawić, czego unikać. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do pielęgnacji - dlatego zawsze staram się znaleźć źródło problemu i przy pomocy kosmetyków, zabiegów gabinetowych, diety wyeliminować go.

Razem z analizą skóry dostaniesz ode mnie listę kosmetyków dobranych do potrzeb Twojej cery, zalecenia pielęgnacyjne. Zdarza się że sugeruję wizytę u specjalisty, lub odpowiednie badania. To tylko dlatego żeby dobrze namierzyć problem skórny i go rozwiązać. W planie rozpiszę Ci krok po kroku każdy etap pielęgnacji - jak wykonywać, jak używać kosmetyku, co w jakiej kolejności nakładać. Na samym końcu planu będziesz miała wypisane zalecenia czego unikać przy Twoim typie cery, czego jej dostarczać.

Co zyskasz mając plan pielęgnacji?
- Dowiesz się wszystkiego o swojej cerze
- Nauczysz się świadomej pielęgnacji
- Nauczysz się systematyczności
- Zaoszczędzisz pieniądze na nietrafione kosmetyki
- Będziesz miał/a indywidualnie dobrane kosmetyki do potrzeb swojej skóry
- Szybko zobaczysz efekty, Twoja cera będzie w lepszej formie.
- Dostajesz też moją opiekę - będziesz mógł/mogła napisać do mnie w każdej chwili wiadomość z pytaniami odnośnie planu.  -Aktualizowanie planu - czyli wymiana kosmetyków na inne jeśli się skończą, osiągniemy cel pielęgnacji, zmieniamy porę roku lub po prostu będziesz chciał/a je zmienić również są darmowe.

Jak wygląda pisanie planu pielęgnacji ?
- Po zakupie planu wyślę Ci email z pytaniami oraz wyznaczę datę kiedy kiedy plan pielęgnacji będzie gotowy.  Ten termin musisz jak najszybciej potwierdzić, ponieważ w innym wypadku Twój termin przepadnie.
- W dniu pisania planu przeanalizuję Twoje odpowiedzi, obejrzę zdjęcia, wyniki badań i napiszę gotowy plan pielęgnacji który wyślę Ci na email.

Wybieram kosmetyki naturalne z naszego sklepu www.ekoworki.com - ale jeśli Twoje kosmetyki chociaż w części są odpowiednie do Twojego typu cery i problemu z jakim się mierzysz - to zostawiamy je w planie.

Po zakupie planu w ciągu kilku dni dostaniesz ode mnie email z terminem planu i pytaniami - sprawdzaj folder SPAM.

WAŻNE! Nie kupuj planu jeśli nie zamierzasz z niego skorzystać ponieważ taki plan to 1.5h mojej pracy, więc szanujmy swój czas.

Sczegóły produktu

Ekoworki

Komentarze (125)

Oceń

Dokładamy wszelkich starań, aby opinie pochodziły od klientów, którzy używali lub kupili produkt/usługę. Opinie mogą dodawać tylko osoby zarejestrowane w sklepie. Każda opinia musi zostać zatwierdzona przed publikacją. Opinie nie są sponsorowane.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.