Ręcznik do twarzy, MAKI

- Ręczniczek do osuszania twarzy
- Rozmiar: 41x41 cm
- Materiał: Muślin bawełniany
- Certyfikat: OEKO TEX STANDARD 100
- Wszystkie ręczniki szyjemy ręcznie

11,00 zł
Obecnie brak na stanie


Opis

Ręcznik do twarzy, MAKI

Ręcznik do twarzy? Czy to nie przesada? Może za pierwszym razem tak pomyślisz, ale najpierw przeczytaj dlaczego tak bardzo go polecamy.
Pamiętaj nie powinno się używać jednego ręcznika do ciała i twarzy – powoduje to przenoszenie i namnażanie bakterii, a efektem będą zaskórniki, trądzik, zanieczyszczone pory itp.

Przede wszystkim, ręcznik uszyty jest z muślinu bawełnianego! Muślin Bawełniany jest tkany z najczystszego włókna bawełny. Co więcej, dzięki luźniejszemu splotowi (w porównaniu z tradycyjną bawełną) znacznie lepie wchłania wilgoć. Nasz ręcznik do twarzy jest bardzo delikatny, przyjemny dla skóry twarzy, dzięki czemu nie podrażnia i nie powoduje żadnych urazów nawet wrażliwej skóry.
Nasz ręcznik służy do osuszania twarzy, nie polecamy tarcia nim po skórze, bo to jej nie służy.


Bądź ZERO WASTE!

Ręczniki do twarzy to 100% bawełny, co sprawia, że są one wytrzymałe, dobrze chłonne, można prać je w dużych temperaturach oraz prasować.
Nasz muślin bawełniany posiada certyfikat OEKO TEX STANDARD 100, co oznacza, że jest wolny od wszelkich substancji szkodliwych dla stanu zdrowia człowieka takich jak: pestycydy, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, czy też metali ciężkich.

Taki ręcznik możesz zabrać wszędzie, nie zajmie dużo miejsca, a przyda się nie raz

Nasze ręczniki do twarzy są całkowicie ekologiczne, mogą służyć Ci przez bardzo długi czas, doskonale zastąpią wszelkie papierowe ręczniczki, które są bielone chlorem i powodują podrażniania.

Jak dbać o ręcznik ? Wymieniaj go bardzo często i regularnie. Cery trądzikowe najlepiej codziennie, żeby nie roznosić zarazków i nie powodować nadkażania się zmianami ropnymi. Pierz w pralce w temperaturze 40-60 stopni, można prasować żeby pozbyć się bakterii.

Sczegóły produktu

Ekoworki

Komentarze (6)

Oceń